Every checkout click helps support our website, so thank you for your support in advance.
For more information see – About Corporate Computers
For information on our Affiliate Disclosure see – Affiliate Disclosure
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Colour Name | |
| Size Name | |
| Style Name |
Be certain that this fits by entering your model number.
The usage of intelligent LED lights across the edges this 50 inch Ambilight TV extends the screen onto the wall creating a halo across the TV. It makes any room more cozy and puts less strain in your eyes.
Enjoy your favorite content with this 50 inch smart TV and its intuitive operating system Saphi. Thanks to voice Keep an eye on and Alexa built-within the navigation is so easy and more fun.
Included in delivery: Philips 50PUS7805/12 TV 50 inch (126 cm), Remote Keep an eye on, 2 x AAA Batteries, Power cord, Quick start guide, Legal and safety brochure, Table top stand
Related products
Ring Video Doorbell 3 Plus
TP-Link Deco S4 AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Qualcomm CPU, 867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz, MU-MIMO, Beamforming, Work with Amazon Echo/Alexa, Pack of 3